Δημόσια κλήρωση για την εισαγωγή δικαιούχων φοιτητών από Β ΄έτος σπουδών έως πτυχίο στις Φοιτητικές Εστίες του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής για το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016.

Ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 5-10-2015 και ώρα 9.00 π. μ. θα διεξαχθεί δημόσια κλήρωση για την εισαγωγή,

στις Φοιτητικές Εστίες του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής,

των δικαιούχων στέγασης φοιτητών από Β’ έτος σπουδών έως πτυχίο οι οποίοι στεγάζονται για πρώτη φορά.

Η κλήρωση είναι δημόσια και θα διεξαχθεί στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής, Σ4 κτίριο, ισόγειο.

Πίνακες με τα ονόματα των παραπάνω δικαιούχων φοιτητών έχουν αναρτηθεί στην Κεντρική Ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου μας την 31-7-2015.

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προπτυχιακών Σπουδών