ΣΤΕΓΑΣΗ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016

Σύμφωνα με τον Κανονισμό Λειτουργίας Φοιτητικών Εστιών του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης και μετά από εξέταση των υποβληθέντων εμπρόθεσμα αιτήσεων για στέγαση προπτυχιακών φοιτητών Α ? έτους σπουδών των Τμημάτων της Σχολής Επιστημών Γεωπονίας και Δασολογίας στην πόλη της Ορεστιάδας οι παρακάτω φοιτητές (ακολουθεί συνημμένος πίνακας) είναι δικαιούχοι στέγασης για το Ακαδημαϊκό έτος 2015-2016 στις φοιτητικές εστίες του Δ.Π.Θ στην Ορεστιάδα.

Οι δικαιούχοι φοιτητές του Α’ έτους σπουδών θα μπορούν να παραλαμβάνουν τα δωμάτια τους από 20-10-2015 έως 26-10-2015 και ώρες 09:30 έως 12:00 μμ με την επίδειξη της αστυνομικής τους ταυτότητας ή της ακαδημαϊκής ταυτότητας από την Γραμματεία του Τμήματος Δασολογίας και Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (κ. Βαρσαμακίδη).

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προπτυχιακών Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας