Αποτελέσματα Στέγασης Αλεξανδρούπολης.

Σύμφωνα με τον Κανονισμό Λειτουργίας Φοιτητικών Εστιών του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης και μετά από εξέταση των αιτήσεων που υποβλήθηκαν εμπρόθεσμα για στέγαση προπτυχιακών φοιτητών Α΄ Έτους όλων των Τμημάτων στην πόλη της Αλεξ/πολης, η σειρά κατάταξης των φοιτητών είναι σύμφωνα με τον συνημμένο πίνακα.
Στην Α΄ φάση δικαιούχοι στέγασης είναι οι πρώτοι 48 φοιτητές (ακολουθεί συνημμένος πίνακας δικαιούχων) οι οποίοι θα εγκατασταθούν σε αντίστοιχο Ξενοδοχείο από το Τμήμα Ακαδημαϊκών Θεμάτων Αλεξ/πολης αυστηρά από την Τρίτη 10 Οκτωβρίου 2017 έως την Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2017.
Μετά το τέλος της προθεσμίας θα ακολουθήσει η Β΄ φάση επιλογής από τον πίνακα κατάταξης σύμφωνα με τα κενά που θα έχουν δημιουργηθεί.

Ο Αν. Προϊστάμενος του Τμήματος
Ακαδημαϊκών Θεμάτων Αλεξ/πολης