Ανακήρυξη Υποψηφιοτήτων για αξίωμα του Κοσμήτορα της Σχολής Επιστημών Αγωγής του Δ.Π.Θ

Ανακήρυξη υποψηφίων

για το αξίωμα του Κοσμήτορα της Σχολής Επιστημών Αγωγής του Δ.Π.Θ. για την τριετία από 01-09-2020 έως 31-08-2023.
Σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις, ανακηρύσσουμε υποψήφιους για τα αξιώματα του Κοσμήτορα της Σχολής Επιστημών Αγωγής του Δ.Π.Θ., καθώς πληρούν τις προϋποθέσεις του νόμου και δεν συντρέχουν στο πρόσωπό τους κωλύματα εκλογιμότητας τους κ.κ.:

Για το αξίωμα του Κοσμήτορα

ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ     ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ     ΒΑΘΜΙΔΑ
ΒΕΡΓΕΤΗ  ΜΑΡΙΑ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

Η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί αποκλειστικά μέσω ηλεκτρονικής ψηφοφορίας την Πέμπτη 23 Ιουλίου 2020 και ώρα από τις 09.00 έως και τις 14.00.
Εφόσον προκύψει ανάγκη επαναληπτικής ψηφοφορίας, η εκλογική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί την επόμενη ημέρα Παρασκευή 24 Ιουλίου 2020 κατά τις ίδιες ώρες.

Ο Πρόεδρος της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής