Ανακοίνωση προς τους φοιτητές από Β 'έτος σπουδών έως πτυχίο (οι οποίοι στεγάζονται σε δίκλινα δωμάτια)

Οι φοιτητές του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης από Β 'έτος σπουδών έως πτυχίο, οι οποίοι στεγάζονται σε δίκλινα δωμάτια στις φοιτητικές εστίες στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής και είναι δικαιούχοι στέγασης για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021, καλούνται να προσέλθουν για αλλαγή δωματίου από δίκλινο σε μονόκλινο δωμάτιο από 29-9-2020 έως 2-10-2020.
Για την διαδικασία αυτή θα απευθύνονται στο Λογιστήριο, κ. Ιωάννου Αρσένη, 2531052010 (παραπλεύρως του Τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας, στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής).
Οι παραπάνω ενέργειες θα πραγματοποιούνται από τους φοιτητές με την επίδειξη της ακαδημαϊκής τους ταυτότητας.

Η Προϊστάμενη του Τμήματος Προπτυχιακών
Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας