ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ Β΄ΕΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΩΣ ΠΤΥΧΙΟ ΣΤΙΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ

την Δευτέρα 30-9-2019 και ώρα 9.00 π.μ. στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής, στα γραφεία των Φοιτητικών Εστιών.

Ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 30-9-2019 και ώρα 9.00 π.μ. θα διεξαχθεί δημόσια κλήρωση για την παραλαβή των δωματίων από τους δικαιούχους στέγασης φοιτητές από Β΄ έτος σπουδών έως πτυχίο, οι οποίοι θα στεγαστούν για πρώτη φορά στις φοιτητικές εστίες.
Οι δικαιούχοι φοιτητές μπορούν να παραλάβουν  τα δωμάτιά τους με την επίδειξη της  ακαδημαϊκής τους ταυτότητας.
Στην περίπτωση που δεν μπορεί να παραλάβει ο ίδιος ο φοιτητής, αυτό μπορεί να γίνει με νόμιμα εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο.
Η κλήρωση είναι δημόσια και θα διεξαχθεί στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής, στα γραφεία των Φοιτητικών Εστιών, τα οποία βρίσκονται παραπλεύρως του Τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (τηλέφωνο επικοινωνίας 2531052012).
Οι πίνακες δικαιούχων βρίσκονται αναρτημένοι στην κεντρική ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου μας στην με ημερομηνία 12-6-2019 σχετική ανακοίνωση.

Η Αντιπρύτανης Ακαδημαϊκών Υποθέσεων
             και Φοιτητικής Μέριμνας