Ανακοίνωση αποτελεσμάτων στέγασης ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 για την πόλη της Αλεξανδρούπολης.

Σύμφωνα με τον Κανονισμό Λειτουργίας Φοιτητικών Εστιών του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης και μετά από εξέταση των υποβληθέντων εμπρόθεσμα αιτήσεων για στέγαση προπτυχιακών φοιτητών από το Β΄ έτος σπουδών έως το πτυχίο (ν+2) όλων των Τμημάτων στην πόλη της Αλεξ/πολης,  οι  παρακάτω  φοιτητές (ακολουθεί συνημμένος πίνακας) είναι δικαιούχοι στέγασης για το Ακαδημαϊκό έτος 2019-20 σε αντίστοιχα Ξενοδοχεία που είναι συμβεβλημένα με το ΔΠΘ.
Οι δικαιούχοι φοιτητές  θα εγκατασταθούν σε αντίστοιχο Ξενοδοχείο από το Τμήμα Ακαδημαϊκών Θεμάτων Αλεξ/πολης από την Δευτέρα 02 Σεπτεμβρίου 2019.
Σύμφωνα με τις διατάξεις περί προσωπικών δεδομένων η ανάρτηση των αποτελεσμάτων γίνεται με τον αριθμό μητρώου (ΑΕΜ) του αντίστοιχου τμήματος φοίτησης

Έγγραφα