Αποτελέσματα Εκλογικής Διαδικασίας για την Ανάδειξη Προέδρου & Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Αγροτικής Ανάπτυξης της Σχολής Επιστήμων Γεωπονίας και Δασολογίας του ΔΠΘ

Α. Για το αξίωμα του Πρόεδρου του Τμήματος Αγροτικής Ανάπτυξης
1.    Αριθμός εγγεγραμμένων εκλογέων: 17
2.    Αριθμός Ψηφισάντων: 17
3.    Αριθμός λευκών Ψηφοδελτίων: 5
Έλαβαν:
1.    Υποψηφιότητα K. Χρήστου Χατζησαββίδη: 12

Β. Για το αξίωμα του Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Αγροτικής Ανάπτυξης
1.    Αριθμός εγγεγραμμένων εκλογέων: 17
2.    Αριθμός Ψηφισάντων: 17
3.    Αριθμός λευκών Ψηφοδελτίων: 4
Έλαβαν:
1. Υποψηφιότητα κ. Κωνσταντίνου Γαλανόπουλο: 13

Ως Πρόεδρος του Τμήματος Αγροτικής Ανάπτυξης της Σχολής Επιστημών Γεωπονίας και Δασολογίας του ΔΠΘ, για τη διετία από 01-09-2020 έως 31-08-2022, αναδεικνύεται ο Καθηγητής κ. Χρήστος Χατζησαββίδης του Αλέξανδρου.

Ως Αναπληρωτής Πρόεδρος του Τμήματος Αγροτικής Ανάπτυξης της Σχολής Επιστημών Γεωπονίας και Δασολογίας του ΔΠΘ, για τη διετία από 01-09-2020 έως 31-08-2022, αναδεικνύεται ο Καθηγητής κ. Κωνσταντίνος Γαλανόπουλος του Νικολάου.

Ο Κοσμήτορας
Καθηγητής Σπυρίδων Κουτρούμπας