Εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών στην Κοσμητεία της Μονοτμηματικής Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Η Κοσμήτορας Της Μονοτμηματικής Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης, Καθηγήτρια κα Ελένη Δούδα, προκηρύσσει εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών στην Κοσμητεία της Μονοτμηματικής Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης με ετήσια θητεία, από 01.01.2023 έως και 31.12.2023.

Συνημμένα η προκήρυξη.

Έγγραφα