"Θράκη: Ασπίδα Επιστήμης" του κ. Αχιλλέα Γραβάνη, Καθηγητή Φαρμακολογίας του Πανεπιστημίου Κρήτης, για τη Σχολή Επιστημών Υγείας του Δ.Π.Θ.

Δημοσίευμα στη στήλη "ΓΝΩΜΗ" της Εφημερίδας ΤΑ ΝΕΑ

Δημοσίευμα στη στήλη "ΓΝΩΜΗ" της Εφημερίδας ΤΑ ΝΕΑ

Στην εφημερίδα "ΤΑ ΝΕΑ" τη Δευτέρα 01 Απριλίου 2019, φιλοξενήθηκε στη στήλη "ΓΝΩΜΗ" άρθρο του κ. Αχιλλέα Γραβάνη, Καθηγητή Φαρμακολογίας του Πανεπιστημίου Κρήτης, με τίτλο "Θράκη: Ασπίδα Επιστήμης", σχετικά με την ποιότητα των δραστηριοτήτων του νέου επιστημονικού και ερευνητικού δυναμικού της Σχολής Επιστημών Υγείας του Δ.Π.Θ.

Επισυνάπτεται το σχετικό απόσπασμα της εφημερίδας (από την προσωπική σελίδα του συγγραφέα στο Facebook), καθώς και σύντομο βιογραφικό  σημείωμα του Καθηγητή κ. Αχιλλέα Γραβάνη.

Έγγραφα