Υλοποίηση επιμορφωτικού προγράμματος «ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ, ΔΟΜΗ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ-CAMPS» από το Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. του Δ.Π.Θ.
/ Κατηγορίες: Αρχική, Δελτία Τύπου

Το Κέντρο Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης (Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ.) του Δ.Π.Θ. διοργανώνει το επιμορφωτικό πρόγραμμα με τίτλο «ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ, ΔΟΜΗ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ-CAMPS» από 04/03/2023 έως 06/06/2023.

Το Πρόγραμμα υλοποιείται εξ αποστάσεως (σύγχρονη και ασύγχρονη εκπαίδευση) και απευθύνεται σε α) πτυχιούχους ΣΕΦΑΑ με ειδικότητα ποδόσφαιρο, β) σε πτυχιούχους ΣΕΦΑΑ άλλων ειδικοτήτων, γ) σε κατόχους διπλώματος των σχολών της ΓΓΑ και δ) σε κατόχους διπλώματος των σχολών της ΕΠΟ (UEFA B UEFA και UEFA C).

Εφόσον υπάρξει επιτυχής παρακολούθηση και αξιολόγηση, το Πρόγραμμα οδηγεί στην απόκτηση Πιστοποιητικού Εξειδικευμένης Επιμόρφωσης 175 ωρών που αντιστοιχούν σε 7 Πιστωτικές Μονάδες/ECTS.

Υποβολή αιτήσεων έως 24/2/2023.

Για περισσότερες πληροφορίες: https://kedivim.duth.gr/